CEO Olmak

CEO Olmak oyunu ile kendinize yeni bir kariyer çizerken, kişisel özelliklerinizin, eğitiminizin, farkına eğlenceli bir şekilde varacaksınız. Ustalık kartı ile alanınızda uzman bir yönetici olurken, eğitim kartları ile marka konumlandırmadan sunum tekniklerine pazarlama stratejilerinde etkili iletişime kadar birçok konuda bilgi sahibi olacaksınız. Yetkinlik ve deneyim kartı ile iş hayatının birçok sırrına ulaşıp teknik alan kartları ile konudaki uzmanlığınızı tescil ettirmiş olacaksınız Yeni hayat kartı ile mutlu ve başaralı bir hayatın ilk adımlarını atarken ihtar kartları ile yaptığınız hataların farkına varacaksınız. CEO Olmak yolculuğu başlasın…

Bu oyunda oynadığınız her şey gerçek olabilir…
CEO Olmak Yolculuğu Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı.
İş Dünyasına yeni başlayan biriyken CEO olarak oyunu bitirebilirsiniz. Gerçek hayatta da olduğu gibi CEO olmak hiç kolay olmayacak.
İhtiyacınız olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve ustalık kartlarını toplamanız gerekiyor.
Zar savaşları ile topladığınız kartları kaybetmemek için şansa ihtiyacınız var. Uluslararası bir sertifika alarak orta kademeye geçebilir sonrasında da yerinize birisini yetiştirerek üst kademeye çıkabilirsiniz. İş hayatında olduğu gibi hayatınızı değiştirme fırsatı yakalayabilir ve Yeni Hayat Kartı ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz.